24 styczeń 2023

Magiczni Show - Największy familijny spektakl iluzji w Polsce

zdjęcie: Magiczni Show - Największy familijny spektakl iluzji w Polsce / kupbilecik24.pl / Magiczni Show - Największy familijny spektakl iluzji w Polsce
kupbilecik24.pl / Magiczni Show - Największy familijny spektakl iluzji w Polsce
Zapraszamy 3 lutego 2023 roku do Dom Kultury, Miechów, Racławicka 10.
REKLAMA
data: 2023-02-03 17:00
miejsce: Dom Kultury, Miechów, Racławicka 10
bilety: KUP BILET
 

Magiczni SHOW to ponad 70 minutowy rollercoaster emocji, magii i śmiechu dla całej rodziny!

Wyobraź sobie spektakl iluzji, na którym dzieci słuchają z zapartym tchem, rodzice zamiast przeglądać telefon ze znudzenia, zastanawiają się "Jak on to zrobił?!", a WSZYSCY turlają się ze śmiechu na kinowych fotelach.

Czym jest magia?
Magia to Emocje, a emocje wywołuje się przez kontakt i atmosferę.
Dlatego jesteśmy dumni, że 100% naszych widzów mówi: "Najlepszy kontakt z publicznością!", "Dzieci słuchały jak zaczarowane!"

Oprawa audio-wizualna rodem z Brodway"u!
Klimatyczna muzyka, pozwoli poczuć gęsią skórkę i dreszcz emocji Scenografia jeszcze przed pierwszym słowem zrobi efekt "WOW", a doświadczenie aktorskie sprawi, że zatracisz się bez reszty w czarodziejskim świecie Magicznych.

Dlaczego NAJWIĘKSZY spektakl iluzji?
Ponieważ prócz kunsztu prestidigitatorskiego i niepowtarzalnego kontaktu z publicznością, prezentujemy nasze duże iluzje jako jedyni w Polsce m.in. Przecinanie kobiety na pół czy kompresja asystentki. Ponad to aby nasz spektakl dopracowany był pod każdym względem - jeździmy z własnym sprzętem (ponad 1,5 tony scenografii, oświetlenia i niespodzianek), aby w każdym miejscu, niezależnie od sali spektakl wyglądał po prostu - MAGICZNIE!

Kim są Magiczni?
To jedyny polski duet iluzjonistyczny w składzie: Sebastian Grabowski przez tysiące dzieciaków zwanym Panem Magicznym oraz Martyna Biernacka Pani Czarująca. Magiczni od ponad 15 lat specjalizujący się w oczarowaniu najlepszych imprez familijnych w Polsce i na świecie. Jedyni Polscy iluzjoniści, którzy występowali w ponad 10 krajach, w tym odbyli tourneé po Azji.

Frajdę ze spektaklu można porównać do nieskończonego rozpakowywania prezentów... to co chcesz rozpakować swój? Spektakl od 5 do 105 lat!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Pan Magiczny
artyści:
Familijny spektakl iluzji online
Pan Magiczny Show to ponad 70 minutowy rollercoaster emocji, magii i śmiechu dla całej rodziny! Wyobraź sobie spektakl iluzji, na którym dzieci słuchają z zapartym tchem, rodzice zamiast przeglądać telefon ze znudzenia, zastanawiają się “Jak on to zrobił?!”, a WSZYSCY turlają się ze śmiechu na kinowych fotelach. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Miechów
-3°C
wschód słońca: 07:03
zachód słońca: 16:44
Koronawirus
małopolskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Miechowie

kiedy
2023-04-16 16:00
miejsce
Dom Kultury, Miechów, Racławicka 10
wstęp biletowany